Hriechy v rukavičkách v Slovenskom rozhlase

Na krste knihy Hriechy v rukavičkách bol prostredníctvom redaktora Mariána Ondáša prítomný aj Slovenský rozhlas. Atmosféru krstu si tak mohli prostredníctvom rádia vypočuť aj tí, ktorí sa nemohli zúčastniť osobne. Vypočujte si príjemne spracovanú reportáž aj posolstvo, ktoré kniha posiela ďalej.... Tu si môžete vypočuť celý ROZHOVOR.

Hrdinovia Mareka Mittaša žijú tu a teraz

Prievidžan Marek Mittaš je mladý, ambiciózny a nikdy neviete, na čo myslí. Možno ste sa práve stali súčasťou jeho najnovšej poviedky. Nedávno mladý spisovateľ vydal svoju prvú knihu s názvom Hriechy v rukavičkách. Je to zbierka poviedok zo súčasného života plná lásky, pretvárky, no aj mafiánskych praktík. Prečítajte si rozhovor z prievidzkého Prieboja.

 

Hriechy v rukavičkách odbaľujú svet z celofánu

Dvadsať poviedok, z ktorých každá má svoj hriech,“ tak charakterizuje svoj debut mladý slovenský spisovateľ Marek Mittaš. Zbierka zatína do živého a predstavujú sviežu porciu súčasnej slovenskej literatúry. Prečítajte si celý text o  tajomstvách, ktoré odhaľujú Hriechy v rukavičkách na aktuality.sk.

Ako sa Hriechy v rukavičkách vydali do sveta

Článok, ako sme s Tamarou Heribanovou poslali naše knihy do sveta  v projekte Knihobežník. Prečítajte si o tom celý článok. Ak hľadáte kde sa práve Hriechy v rukavičkách nachádzajú, pozrite si knihobežnícky profil a veľa šťastia v pátraní.

 Hriechy v rukavičkách prinášajú vášeň aj krv

Tlačová správa z krstu Hriechov v rukavičkách a nechýbajú ani citáty, čo o knižke povedali celebrity. Prečítajte si názor na Hriechy v rukavičkách osobností ako Emma Tekelyová, Alena Heribanová, Iva Kučerová. Celý článok nájdete tu.

Mladý slovenský autor Marek Mittaš, držiteľ literárnych cien doma aj v zahraničí, predstavil knižnú novinku Hriechy v rukavičkách. Zbierka dvadsiatich poviedok zatína do živého a predstavuje sviežu porciu súčasnej slovenskej literatúry. Celú reportáž si prečítate tu.

Krst knihy vo videoreportáži na Prievidza24.sk

Vynikajúco spracovaná videoreportáž z krstu knihy Hriechy v rukavičkách prezrádza aj to čo stálo za jej vznikom, o čom kniha je, ako sa rodila a  mapuje priebeh krstu v ucelenom videu. Prináša rozhovory s autorom, krstnou mamou Oliviou Olivieri, či autorom obálky Romanom Turcelom a riaditeľom vydavateľstva Matice Slovenskej Stanislavom Muntágom. Kompletné video (4,18 min.) si môžete pozrieť piamo tu: VIDEO

Literama.sk na krste Hriechov v rukavičkách

Sympatický mladý slovenský autor Marek Mittaš krstil v Prievidzi svoju debutovú knižku Hriechy v rukavičkách a my sme si to nemohli nechať ujsť. Literama.sk bola pritom... Doslova v kruhu literatúry v priestoroch Hornonitrianskej knižnice v Prievidzi sa 20. októbra 2010 o 17 hodine konal krst knihy  Hriechy v rukavičkách  debutujúceho mladého autora Mareka Mittaša. Celý text