Zanechala vo vás knižka Hriechy v rukavičkách budem rád ak sa s nimi podelíte tu, alebo na mojom Facebooku. Ďakujem za všetky vaše komentáre :)

Ohlasy čitateľov

Good info

Pharmc513 | 16.08.2016

Very nice site!

Good info

Pharmk743 | 11.08.2016

Very nice site!

Pozostatky

A.H. | 30.07.2012

Kniha dnes dosla a uz je precitana,najlepsia poviedka Pozostatky,nie je to o tom,ze uprednostnujem Kinga a mam rada ten strach a zimomriavky pri citani hororu.Mam rada aj historicke knihy,basne....skor je to o tom,ze v strasidelnom pribehu moze autor viac vyuzit fantaziu,a to sa mi paci:)

Nemýlila som sa

secentity | 16.06.2011

Knižka Hriechy v rukavičkách je presne moja krvná skupina. Vyzliekol si v nej z človeka všetky falošné krycie vrstvy, obnažil si jeho intimitu ako cibuľu a urobil si to civilným, prístupným a priamym spôsobom. Neprečítala som ju na jeden dych, na to je príliš dych berúca. Pekne pomaličky som si prešla poviedku za poviedkou. Nebudeš sa asi čudovať, že si ma pekne chytili tie hororovejšie a krvavejšie – Bezpečný kufrík, Pozostatky, Artefakt. Z Interpersonálnej som mala mrazenie v zátylku, z Nevera.com trošku inde, a spomeniem aj Stratenú mladosť a Biznis tower. Nie, neboli ani trošku smiešne, možno trochu vzrušujúce a na konci plieskali ako bič. Na počudovanie však mojím súkromným víťazom Tvojej promenády bez plaviek sú Spomienky v pisoári, pretože som si istá, že močopudné pivo s mozgom vyplavuje aj túžbu a lásku. A to sa ma dotýka.
Máš môj obdiv. A ja mám zasa dvoj-venovanie a Tvoj podpis. Ale nie o tom som chcela.
Máš môj obdiv nielen za to čo a ako si napísal, ale aj za to, že Ti nechýbala odvaha vyniesť na svetlo božie dielko takto otvorené, pretože kde-kto tento druh literatúry neprežuje. Ja však rozhodne áno. Nebojím sa do tej tvojej ošúpanej cibule zahryznúť, hoci štípe a páli. Pretože život páli viac.
So želaním dobrých predajov... a ešte lepších kritík a recenzií...

Blahoželám

Čerešnička | 08.01.2011

Ahoj Marek.
Vcera som si kupila tvoju knihu a ostala som milo prekvapena ake skvele dielko sa ti podarilo.
Čitala som ju do pol tretej rano, na jeden sup:)
Blahozelam Ti k skvelej knihe!
Pis vela..vela a ovela viac:)

môj názor

NOX | 02.01.2011

Takže, hodnotím s odstupom času, aby moje slová neboli príliš zapálené, alebo unáhlené. nechala som si to všetko uležať v hlave, prečítala som aj iné tituly a vtedy najlepšie viem, či bola kniha dobrá a hovorím, Áno. kniha je podľa mňa dobrá, ak aj po čase a po iných knihách zanechá dojem a nezotrie sa s novým dňom. doteraz si pamätám na všetko, na pocity, dej, postavy a moje emócie, keď som poviedky čítala. Nemám ani jednu výhradu, možno len miestami mi jedna dve drobnosti nesadli, ale to je celkom bežné. Slovenská tvorba má u mňa teraz veľké plus ! Netreba odsudzovať niečo, čo ide nad rámec, niečo, čo nie je klišé a je to až šokujúco príťažlivé

a Marekovi želám ďalšie a ďalšie úspechy ako práve Hriechy v rukavičkách. Dakujem :)

Re:môj názor

Marek Mittaš | 07.01.2011

Ďakujem NOX, som veľmi rád, že Ťa Hriechy zaujali :)

Skvele....

Rudy | 30.12.2010

Marek ahoj, tvoju knihu som dostal pod stromček od mojich báječných a skvelých kamarátov a konečne som sa dobre pobavil, skvele napísané, máš užasnú predstavivosť ,skvelé vyjadrovanie....pobavil som sa báječne pri poviedke o kufri, čo všetko sa dá o kufri napísať...neuveriteľné...želám ti ešte veľa nápadov a inšpirácii zo života...ahoj...Rudy

Re:Skvele....

Marek Mittaš | 02.01.2011

Rudy ďakujem Ti veľmi pekne, som nesmierne rád, že sa Ti poviedky páčili.

ahoj

Janka | 20.12.2010

Prave som docitala tvoje Hriechy v rukavickach a chystam sa ich zrecenzovat do Kniznej revue. Vacsinou byvam negativne zamerana voci slabej slovenskej literarnej tvorbe, no recenzia na tvoju knihu bude po dlhej dobe jedna z pozitivnych :)

hriechy v mene Hriechov...

DanicaB | 10.11.2010

Marekova knižka Hriechy v rukavičkách je krásne šokujúca, hriešna a plná nevypovedaných právd, ktoré ukrývame v tom najhlbšom ja... zároveň je napísaná ľahko stráviteľných štýlom, poviedky majú spád a je ťažké nezhrešiť pri nich tým, že všetko okrem čítania ide bokom :-))) zhrešila som v mene Hriechov v rukavičkách :-)))

Hriechy

Danica | 30.10.2010

Kniha Hriechy v rukavičkách... čítanie, pri ktorom sa bojím, že dnes nestihnem umyť okná :-)))) Marek je to napísané veľmi pútavo a so zaujímavými zvratmi a podtextami...

odporúčam ďalej

elisa | 27.10.2010

Výborná zbierka.
Autor má obrovský talent.
ODPORÚČAM!!!
Ďalej odporúčam... elisa
(export z martinus.sk)

drzim palce

Broňa Horváthová | 23.10.2010

to je nejaky strasne talentovany a strasne zlaty spisovatel :)

Re:drzim palce

Marek Mittaš | 23.10.2010

Ďakujem :)

Skvelé

Bea Bazalová | 23.10.2010

Milý Marek. Tvoje poviedky sú skvelé, dobre napísané, úprimné a poriadne šteklivé. Čítala som do noci a uchvátili ma. Dodnes som netušila, že som taká šteklivá. :-)

Re:Skvelé

Marek Mittaš | 23.10.2010

Jeeej, dakujem velmi krasne, som nesmierne rad, ze sa tak pacila :) aj pošteklila :)

Re:Re:Skvelé

Bea Bazalová | 23.10.2010

Jasné, sú to poviedky, ako som si ich nazvala, prítulné

Pridať nový príspevok